Beskrivelse
Specifikationer
| Ramme / stelstørrelse | One size (rytterhøjde mellem 155 – 205 cm) |
|---|---|
| Ramme materiale | Stål |
| Motor | Bafang M410 centermotor, 80 Nm |
| Batteri | 750 Wh |
| Gear type | Indvendige Gear |
| Antal gear | 3 indvendige Bafang med automatisk skift |
| Bremser | Hydrauliske skivebremser for og bag |
| Produkt vægt | ca. 32kg |
Levering
Vi tilbyder både afhentning af din nye cykel i vores butik samt levering i hele Danmark – med undtagelse af ikke-brofaste øer. Levering koster 995 kr., og din cykel leveres samlet og klar til brug.
Kontakt
Gladcyklen
Kjellerups gade 8A,
9000 Aalborg
Telefon: 60 75 90 91
Mail: j@gladcyklen.dk
